Hakkımızda

Biz, Büyük Fikirleri Olan Küçük Bir Takımız

Büyük başarılara ulaşmış , büyük işler yapmış insanlara baktığınızda bu başarıya küçük ancak sağlam gruplarla kavuştuklarını görüyorsunuz. Biz de küçük ancak her biri kendi alanında uzman, fikir dünyası büyük ekibimizi kurduk. Organizasyon, yazılım ve proje üretimi başta olmak üzere birçok dalda, bilgi birikimiyle harmanladığımız ilham gücümüzle hizmetinizdeyiz.

Bugün sektör deneyimi ile İnternet ve basılı malzemede reklâm dünyasındaki her aşamada değişimi buluşturduğu yeni oluşum sürecini tamamlamış genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarına devam etmektedir. Kurumsallaşma konusunda hızlı bir gelişme gösteren, Şirketimiz kısa sürede güçlü bir müşteri ağı ile matbaa ve internet konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır

Misyonumuz
Yeniliklere açık olaylara geniş bir açıdan bakabilen müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkarmak, hizmet sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı hızla gelişen lider bir firma olmak,
Vizyonumuz
Müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profesyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız. Etik kurallara uygun hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.

 

Müşterilerimiz Bizim İçin Ne Dedi ?

“Söz, başarının gölgesidir.”
Demokritus

 

Website alanında uzmanlaşmış bu küçük ekip, bana beklediğimden fazlasını verdi teşekkürler DVS.
Şule ŞAHBAZ , Waterfront

 

Website ve aplikasyon ihtiyacıma kusursuz ve tam cevap veren DVS’ye teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
Berat ÖZER, CRT Medya

 

İsteklerimizi tam anlamıyla karşılayan ve bizi son derece memnun eden bu güleryüzlü ekibe çok teşekkürler.
Birnur ÇAKAR, Portakalspor

 

Geniş bilgi birikimi ve sınırsız ilham gücüyle harikalar yaratan, güvenilir bu ekibe, DVS Yazılım’a çok teşekkür eder, ilgi ve alakanızı takdir ederim.
Sevda SEVER, Kartepe Gündem